“BRIT AWARDS”/ Kush ishin VIP-at që kryesuan në listën e të veshurve më keq (FOTO) – AlpeGossip
“BRIT AWARDS”/ Kush ishin VIP-at që kryesuan në listën e të veshurve më keq (FOTO)

“BRIT AWARDS”/ Kush ishin VIP-at që kryesuan në listën e të veshurve më keq (FOTO)

“Brits Awards” ëshrë një nga netët më të rëndësishme në kalendarin e industrisë së muzikës dhe si gjithnjë pjesëmarrësit mundohen që të lënë përshtypje sa më të mira në tapetin e kuq.

Por ashtu si dallohen të veshurit më të mirë, në çdo event vëmendje më të madhe marrin edhe ata të veshur më keq.

Kështu listën me disa pjesëmarrës të cilët u veshën “skandal” sipas opinionistëve ku kryesojnë Montana Brown dhe Paloma mund ta shihni si më poshtë:

Montana Brown

Paloma Faith

Vicky McClure

Keith Lemon

Maya Jama

Klara and Johanna Söderberg

Jorja Smith

/AlpeNews.al