Arratisja me avion privat/ Emina Cunmulaj surprizon bashkëshortin për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
Arratisja me avion privat/ Emina Cunmulaj surprizon bashkëshortin për ditëlindje (FOTO)

Arratisja me avion privat/ Emina Cunmulaj surprizon bashkëshortin për ditëlindje (FOTO)

Bashkëshorti i modeles shqiptare Emina Cunmulaj, Sam Nazarian feston sot 43-vjetorin e lindjes. Dhe modelja shqiptare ka përgatitur gjithçka për ta bërë këtë ditë të shënuar, të paharrueshme për bashkëshortin e saj.

I gjithë avioni privat ishte mbushur me tullumbace, që prisnin djalin e ditëlindjes dhe festa vijon me shampanjë gjatë udhëtimit.

Mirëpo surprizat nuk mbarojnë me kaq! Edhe resorti ku kishin zgjedhur të qëndrojnë ishte zbukuruar fare thjeshtë, ashtu siç i pëlqen edhe Sam.

‘Ashtu siç ty të pëlqen të qëndrosh, i qetë me televizor dhe Youtube’- ka shkruar Emina krahas fotos së publikuar në “Instagram

Mbrëmja e ditëlindjes u përmbyll me një darkë romantike mes tyre.