MODELET E ÇANTAVE QË JANË MUST HAVE/ Vip-et u fiksuan keq dhe kanë të drejtë (FOTO) – AlpeGossip
MODELET E ÇANTAVE QË JANË MUST HAVE/ Vip-et u fiksuan keq dhe kanë të drejtë (FOTO)

MODELET E ÇANTAVE QË JANË MUST HAVE/ Vip-et u fiksuan keq dhe kanë të drejtë (FOTO)

Ka ardhur koha të  rinovoni gardërobën  për sezonin e  pranverës?

Sigurisht një rëndësi të madhe kanë edhe çantat. Së fundmi ato kanë pësuar një ndryshim të madh  duke u inspiruar nga trendet e viteve 90,80 dhe 60.

Ne koleksionet e pranverë- verë 2019 mund te gjeni te ndryshme por  te gjitha janë  të mahnitshme dhe të dosmodoshme për veshjet tona pranverore.

Nga  çantat e brezit tek ato që varen në qafë janë dy nga tendencat më të adhuruara për femrat të cilat janë kthyer në një mani për çdo brez. Dhe sigurisht as vip-et nuk mund të shpëtonin dotë nga trendet e fundit.

Ja disa nga modelet me te bukura te çantave qe do te preferoni te keni në muajt e ardhshëm dhe që femrat e njohura të ekranit i zgjodhën sapo dolën.

Armina Mevlani 

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Alketa Vejsiu

Zaimina Vasjari

 

AlpeNews.al