TENDENCAT E FESTAVE NË DUAR/ Ngjyrat dominuese të artit të thonjve – AlpeGossip
TENDENCAT E FESTAVE NË DUAR/ Ngjyrat dominuese të artit të thonjve

TENDENCAT E FESTAVE NË DUAR/ Ngjyrat dominuese të artit të thonjve

Për të gjitha ato që janë të prirura për të mësuar gjithçka nga tendendat e festave, thonjtë janë gjithashtu një element që e shfaqin festën me dizajnin e tyre. Megjithatë, edhe pse është manikyr sezonal, nuk do të thotë që do të mbeteni brenda ngjyrave klasike me të kuqe dhe jeshile. Në të vërtetë, këtë vit është propozuar një art i ri thonjsh.

Nëse doni të mbeteni te klasikja, linjat grafike dhe shkëlqimi janë ato që ju duhen në këtë prag festash. Ndërsa ngjyrat e kristalta janë më stil dhe cool.

Shikoni këto tendenca dhe zgjidhni më të bukurat që ju duhen për festa.