Nuk do e njihni! Agnesa Vuthaj transformohet tërësisht dhe duhet WOW (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do e njihni! Agnesa Vuthaj transformohet tërësisht dhe duhet WOW (FOTO)

Nuk do e njihni! Agnesa Vuthaj transformohet tërësisht dhe duhet WOW (FOTO)

Agnesa Vuthaj është një ndër vajzat më të bukura të Shqipërisë, e cila nuk preferon të eksperimentojë me pamjen e saj. Bukuroshja shqiptare mbetet besnike e pamjes natyrale dhe flokëve të saj brunë me onde.

Mirëpo, Ish-misi kosovar ka surprizuar të gjithë ndjekësit ditën e sotme, ku në një postim në “Instagram”, shfaqet me një ngjyrë të re flokësh. Në setin e fundit fotografik të realizuar, Agnesa Vuthaj shfaqet me flokët bjondë dhe një shall të lidhur rreth kokës.

Nuk dihet nëse Agnesa ka vendosur të lyejë flokët, apo thjesht po mban paruke gjatë setit fotografik. Ndërkohë që të gjithë ndjekësit e kanë mirëpritur pamjen e re të modeles, duke komentuar se dukej mjaft e ëmbël.