Tani djemtë më të kërkuar të estradës, “çamarrokë” të ëmbël, ja si kanë qenë dikur (FOTO) – AlpeGossip
Tani djemtë më të kërkuar të estradës, “çamarrokë” të ëmbël, ja si kanë qenë dikur (FOTO)

Tani djemtë më të kërkuar të estradës, “çamarrokë” të ëmbël, ja si kanë qenë dikur (FOTO)

Momentalisht janë djemtë më të talentuar dhe më të kërkuar të estradës.

Të veçantë në stilin e tyre dhe mjaftë origjinal, janë këta këngëtarët më të dashur shqiptar. Por jo vetëm, ata madje janë tejet të pëlqyer dhe të ndjekur në rrjetet sociale veçmas nga gjinia e bukur.

Por pak nga ne mund të paramendojmë se si janë dukur ata kur kanë qenë fëmijë. Prive.al në faqen zyrtare në rrjetin social Instagram ka bërë një kolazh fotografish të djemve të talentuar të estradës. Vërtetë të ëmbël dhe mjaftë ‘çamarrokë’.