NDRYSHIMI “DRASTIK”/ Tayna sapo u bë bjonde dhe duket njeri tjetër (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHIMI “DRASTIK”/ Tayna sapo u bë bjonde dhe duket njeri tjetër (FOTO)

NDRYSHIMI “DRASTIK”/ Tayna sapo u bë bjonde dhe duket njeri tjetër (FOTO)

Reperja më e njohur e momentit, Tayna, është padyshim një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në rrjetin social Instagram.

Gjithçka rreth saj përbën interes të madh për publikun, i cili pret me padurim të reja prej reperes. Vetëm pak më parë, ajo i ka lënë të gjithë gojëhapur kur ka publikuar një video të sajën në Instastory.

Tayna ka bërë ndryshimin drastik duke u kthyer në bjonde dhe me siguri në pamje të parë askush nuk e ka njohur, pasi duket si një person tjetër.