Pasi ekspozoi të pasmet dhe na prezantoi “të dashurin”, Rashel Kolaneci çudit me veprimin e saj! [FOTO] - AlpeGossip
Pasi ekspozoi të pasmet dhe na prezantoi “të dashurin”, Rashel Kolaneci çudit me veprimin e saj! [FOTO]

Pasi ekspozoi të pasmet dhe na prezantoi “të dashurin”, Rashel Kolaneci çudit me veprimin e saj! [FOTO]

Pse Rashel?!

Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, fama e së cilës u rrit shumë shpejt që në daljen e saj të parë në emisionin “Xing me Ermalin”, por aventura në këtë emision zgjati vetëm një sezon. Rasheli numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, të cilëve u dhuron gjithmonë foto provokuese duke shfaqur linjat e saj shumë të përfolura.

Para pak ditësh, ajo publikoi një foto “HOT” ku kishte nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike ndërkohë që shkroi duhet ti pres pak majat e flokeve se me qenkan djegur, beni tagg parukieren tuaj te preferuar”.

Shumë e përfolur për jetën private, ajo u mbylli gojën të gjithëve duke na prezantuar “të dashurin”, domethënë thesin e boksit, si për të na treguar se është single. Por teksa i hedhim një sy Instagramit të saj, na bëri përshtypje që foton ku ekspozoi të pasmet e ka fshirë. Përse ta ketë bërë vallë bukuroshja?