Oriola Marashi një BOMBE e vërtetë në fotosesionin e fundit, shikoni sa seksi që duket (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi një BOMBE e vërtetë në fotosesionin e fundit, shikoni sa seksi që duket (FOTO)

Oriola Marashi një BOMBE e vërtetë në fotosesionin e fundit, shikoni sa seksi që duket (FOTO)

Ajo është një nga modelet më të suksesshme më seksi në vend. Oriola Marashi, pasi u bë pjesë e OTR është gjithmonë e më e lakuar.

Oriola Marashi, para disa kohësh mori pjesë në videoklipin e këngës “Mama” të Jonas Blue dhe William Singe.

Që atëherë ajo vetëm i ka ngjitur shkallët një nga një dhe nuk është ndalur.

Këtë herë ajo ka nisur një fotosesion ku duhet thënë se duket shumë shumë në formë, dhe pse o shumë e bukur.

Për më tepër ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm.