TRASFORMIMI I PAIMAGJINUESHËM/ Harrojeni bjonde, Rudina Magjistari bën namin me flokët e kuqe (FOTO) – AlpeGossip
TRASFORMIMI I PAIMAGJINUESHËM/ Harrojeni bjonde, Rudina Magjistari bën namin me flokët e kuqe (FOTO)

TRASFORMIMI I PAIMAGJINUESHËM/ Harrojeni bjonde, Rudina Magjistari bën namin me flokët e kuqe (FOTO)

Rudina Magjistari është padyshim një nga moderatoret më të komentuara në showbizin shqiptar, jo vetëm për anën profesionale, jetën private, por edhe pamjen e saj.Rudina i ka qëndruar besnike flokut të verdhë prej vitesh duke u shfaqur gjithnjë e kuruar dhe e mbajtur në ekran.

Mirëpo dikur moderatorja eksperimentonte me ngjyrat e flokut dhe shumë vite më parë ishte një kokëkuqe shumë simpatike.

Ka qenë Bledi Strakosha që ka postuar një foto me Rudinën ku zbulon pamjen e saj të dikurshme me flokët e kuqe.

“E dua këtë foto”, shkruan Bledi krah postimit ku shihet me Rudinën duke qeshur ëmbël si gjithmonë.