“PLAS” SHERRI/ Trejsi Sejdini ofendon keq Feron në “Shiko Kush Luan” (FOTOT) – AlpeGossip
“PLAS” SHERRI/ Trejsi Sejdini ofendon keq Feron në “Shiko Kush Luan” (FOTOT)

“PLAS” SHERRI/ Trejsi Sejdini ofendon keq Feron në “Shiko Kush Luan” (FOTOT)

Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e rradhës e emisionit “Shiko kush luan”. Një ndër të ftuarat ishte modelja Trejsi Sejdini, e cila u bë pjesë e lojrave të ndryshme.

Ajo luajti një lojë, ku duhej t’iu përgjigjej disa pyetjeve duke grushtuar fotot e personazheve publike. Një ndër pyetjet ishte se cilën vajzë e konsideron më pak seksi se veten dhe Trejsi zgjodhi Feron.

Ajo e grushtoi disa herë foton e reperit duke e thumbuar publikisht.