DIKUR E THËRRISTE “MOTËR”, NDËRSA SOT TË MARTUAR/ Historia e dashurisë së Aida Doçit me menaxherin – AlpeGossip
DIKUR E THËRRISTE “MOTËR”, NDËRSA SOT TË MARTUAR/ Historia e dashurisë së Aida Doçit me menaxherin

DIKUR E THËRRISTE “MOTËR”, NDËRSA SOT TË MARTUAR/ Historia e dashurisë së Aida Doçit me menaxherin

Pak ditë më parë këngëtarja shqiptare Aida Doçi u kurorëzua në martesë me Naser Qelin, menaxherin e saj shumëvjeçar të karrierës, me një ceremoni ku ishin të ftuar vetëm rrethi i ngushtë familjar.

Në një intervistë për “Prive”, Aida tha se e ka njohur Naserin gjatë kohës që bashkëpunonin, por, më vonë filloi të shfaqej dashuria.

Ndërkohë, Naseri foli edhe për martesën e tij të parë dhe për fëmijët që ka me ish-bashkëshorten. Aida tha se ka marrëdhënia shumë të mira me djalin dhe vajzën e tij dhe se ata e respektojnë shumë.

Gjatë intervistës u komentua edhe foto që Naseri publikoi në vitin 2016, ku e quante Aidën motër. Menaxheri u shoreh se nuk ka asgjë të keqe, pasi në atë kohë është ndjerë për Aidën.

Aida deklaroi se ashtu sikurse çdo vajzë, do të dëshironte të bënte dasmë të madhe, por pandemia nuk ua mundësoi një gjë të tillë.