“KU E KE BARKUN?” Jonida Vokshi shfaqet në superformë pas lindjes (FOTO) – AlpeGossip
“KU E KE BARKUN?” Jonida Vokshi shfaqet në superformë pas lindjes (FOTO)

“KU E KE BARKUN?” Jonida Vokshi shfaqet në superformë pas lindjes (FOTO)

Pak ditë më parë, moderatorja dhe aktorja e njohur Jonida Vokshi solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Ajo u bë nënë e një vajze të quajtur Emi. Kur kanë kaluar vetëm pak ditë, Jonida është shfaqur në superformë. Ajo ka publikuar disa foto në natyrë pranë vogëlushes dhe të gjithëve ju ka rënë në sy barku i sheshtë i Jonidës.

Shumë prej tyre e pyesin me humor nëse ka qenë shtatzënë, duke qenë se linjat e saj pas lindjes janë për t’u admiruar. Jonida ka qenë gjithmonë mjaft elegante dhe me sa duket i ka fituar menjëherë format e saj.

View this post on Instagram

Faleminderit ZOT per kete bekim! 🙏🏻

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on