ÇFARË PO KURDIS LUIZI? Këngëtari i drejtohet Kiarës: Te dhoma e rrëfimit kam thënë… – AlpeGossip
ÇFARË PO KURDIS LUIZI? Këngëtari i drejtohet Kiarës: Te dhoma e rrëfimit kam thënë…

ÇFARË PO KURDIS LUIZI? Këngëtari i drejtohet Kiarës: Te dhoma e rrëfimit kam thënë…

Që të enjten mbrëma Luiz Ejlli po i bën një lojë Kiara Titos, duke e lënë të kuptojë se ka diçka që nuk shkon mes tyre.

Moderatorja ka qenë gjatë gjithë kohës shumë e mërzitur, por ajo nuk e di se gjatë ‘Prime’-t të sotëm atë e pret një surprizë e madhe.

Ditën e sotme Luizi e ka pyetur nëse është mirë dhe ajo i është përgjigjur ‘më mirë. Nga ana tjetër, këngëtari i thotë se pasi i tha disa gjëra është më i qetë.

Ai shtoi se disa gjëra që nuk ka pasur guxim për t’ja thënë, i ka thënë te dhoma e rrëfimit, të cilat do t’i dëgjojë në spektaklin e mbrëmjes së sotme.

Pjesë nga biseda:

Luizi: A je më mirë se dje?

Kiara: Po, më mirë jam. Ti si je?

Luizi: Qetë. Më i qetë pasi ti thashë ato fjalë, jam më i qetë

Kiara: Pasi mi the je më i qetë?

Luizi: Dhe një pjesë që nuk kam pasur guxim me ti thënë i kam thënë te dhoma e rrëfimit

Kiara: Po pse?

Luizi: Janë gjëra që duan përgjigje dhe unë i dhashë. Tapo i sheh në darkë, më beso

Kiara: Ok