“A TË KA MBETUR NJË FIJE BESIMI TEK UNË?” Ja si i përgjigjet Kiara Luizit – AlpeGossip
“A TË KA MBETUR NJË FIJE BESIMI TEK UNË?” Ja si i përgjigjet Kiara Luizit

“A TË KA MBETUR NJË FIJE BESIMI TEK UNË?” Ja si i përgjigjet Kiara Luizit

Ditën e sotme Luiz Ejlli i është afruar vetë Kiara Titos për të biseduar me njëri-tjetrin, duke qenë se nga mbrëmja e së enjtes ai i ka mbajtur një qëndrim shumë të ftohtë.

Këngëtari është në një mision, por moderatorja nuk e di një gjë të tillë dhe duket shumë e mërzitur.

Teksa po qëndronin në living, Luizi e ka pyetur Kiarën nëse i ka mbetur ndonjë fije besim tek ai? Moderatorja i është përgjigjur ‘po’.

Pjesë nga biseda:

Luizi: A të ka mbetur ndonjë fije besim tek unë apo jo?

Kiara: Po më ka mbetur. Kam shpresë që kam besim

Luizi: Ça do me thënë kam shpresë që kam besim?

Kiara: Nuk e di çfarë po ndodh. Kam besim te..

Luizi: Te kush?

Kiara: Kam besim tek ajo që kemi, te ajo ça ndjen për mua