Roan mbush një vjeç, Majlinda ka një premtim për të birin: Ty do të kushtoj një jetë… (FOTO) – AlpeGossip
Roan mbush një vjeç, Majlinda ka një premtim për të birin: Ty do të kushtoj një jetë… (FOTO)

Roan mbush një vjeç, Majlinda ka një premtim për të birin: Ty do të kushtoj një jetë… (FOTO)

Sot, është një ditë e veçantë për reperin Majk por edhe për Majlinda Zekën, pra prindërit e Roan-it. Vogëlushi mbush sot 1 vjeç!

Nëna e tij, Majlinda ka publikuar në Instagram një foto të të voglit të saj dhe ka një urim shumë special për të.

“Ty që do ta kushtoj një jetë .. Gëzuar ditëlindjen e parë të uroj shëndet, fëmijëri të lumtur ,fat dhe shume suksese në jetë !
Të don mami shumë lumturia ime”-ka shkruajtur ajo.

Në anën tjetër, Majk ka publikuar në Insta Story një foto të vogëlushit dhe shkruan: “1 vjeç”. Nuk na mbetet gjë tjetër veç se ti urojmë Roan-it gëzuar ditëlindjen e parë!