Më në fund! Jona Spahiu zbulon barkun në muajt e parë të shtatzënisë (FOTO) – AlpeGossip
Më në fund! Jona Spahiu zbulon barkun në muajt e parë të shtatzënisë (FOTO)

Më në fund! Jona Spahiu zbulon barkun në muajt e parë të shtatzënisë (FOTO)

Moderatorja e e emisionit “Pa filtër” Jona Spahiu prej disa ditësh po përflitet për shtatzëninë e saj.

Mirëpo moderatorja nuk kishtë reaguar për lajmin dhe nuk e kishte treguar barkun e saj deri pak më parë ku postoi një foto në Instagramin e saj që vinte në dukje barkun.

E veshur me një kostum jeshil me lule Jona duket mjaft sharmante, por barku i saj akoma është i vogël pasi ajo është në muajt e parë të shtatzënisë.