ÇFARË PO NDODH? Bora dhe Donaldi shenja për njëri-tjetrin, Detaji që po çmend rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH? Bora dhe Donaldi shenja për njëri-tjetrin, Detaji që po çmend rrjetin (FOTO)

ÇFARË PO NDODH? Bora dhe Donaldi shenja për njëri-tjetrin, Detaji që po çmend rrjetin (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix vazhdon të komentohet shumë në rrjet. Së fundmi kudo po qarkullon një foto që lidh në një pikë ish-çiftin, Bora Zemanin dhe Donald Veshajn.

Teksa Donaldi nuk e heq kurrë një byzylyk të zi nga dora, Bora është shfaqur në “Përputhen” me një të njëjtë.

Dyshja janë parë dhe më herët me këtë byzylyk, prandaj në rrjet kanë lindur dyshimet se kjo mund të jetë një shenjë mes tyre.