SHPREH ZHGËNJIMIN NGA BANORËT/ Donaldi: U mërzita se askush nuk… – AlpeGossip
SHPREH ZHGËNJIMIN NGA BANORËT/ Donaldi: U mërzita se askush nuk…

SHPREH ZHGËNJIMIN NGA BANORËT/ Donaldi: U mërzita se askush nuk…

Mbrëmjen e djeshme konkurrentët e “Big Brother VIP” veçuan 3 banorë me të cilët do donin të shkonin në finale. Zgjedhje e tyre ishte si më poshtë:

Einxhel: Beniada, Monikë dhe Arjola.
Beniada: Einxhel, Arjola dhe Egzona
Monika: Arjola, Einxhel dhe Beniada
Ilir: Arjola, Beniada dhe Tani
Arjola: Monika, Iliri dhe Beniada
Donald: Egzona, Beniada dhe Monika
Egzona: Ilir, Donald dhe Arjola
Tani: Ilir, Arjola, Donald

Kjo ka mërzitur Donaldin, i cili gjatë një bisede me Egzonën është shprehur i zhgënjyer. “Sido që të jetë u mërzita shumë që askush nuk tha emrin tim për në finale dhe pyetja ishte me dëshirë. Unë prita te Beniada,t e Monika”, ka thënë aktori.

Egzona: Unë kam pështypjen se Beni tha emrin tim sepse nuk donte të ndante ty me Ilirin

Donaldi: Ç’lidhje ka, ti thua atë që mendon, atë që ti do të thuash