“MIRË SE ERDHE NË JETË HANA”/ Getinjo bën dedikimin prekës për mbesën (FOTO) – AlpeGossip
“MIRË SE ERDHE NË JETË HANA”/ Getinjo bën dedikimin prekës për mbesën (FOTO)

“MIRË SE ERDHE NË JETË HANA”/ Getinjo bën dedikimin prekës për mbesën (FOTO)

Loredana Zefi dhe reperi Mozzik u bënë sot prindër të një vajze të cilën e pagzëzuan me emrin Hana. Mozzik dha lajmin për fansat nëpërmjet publikimit të një fotografie të dorës së vogël të vajzës së tij.

Disa minuta më pas nuk ka munguar as reagimi i vëlla i tij Getinjo, i cili shkruan disa fjalë prekëse për vogëlushen: “Mirë se erdhe në jetë mbesa e axhit Get, Hana e vogël”