“NA KISHTE MUNGUAR”/ Justin Bieber bën ndryshimin e shumëpritur (FOTO) – AlpeGossip
“NA KISHTE MUNGUAR”/ Justin Bieber bën ndryshimin e shumëpritur (FOTO)

“NA KISHTE MUNGUAR”/ Justin Bieber bën ndryshimin e shumëpritur (FOTO)

Edhe përse janë tejet të famshëm, duket se Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë zgjedhur të bëjnë një jetë normale. Ata u fotografuan ditën e sotme, në restorantin e tyre të preferuar në Los Angeles. Baldwin mbante veshur një bluze në ngjyrë jeshile të markës Channel, si dhe një çantë të Louis Vuitton.

Ndërkohë që Bieber kishte zgjedhur një bluze në ngjyrë të verdhë ku shkruhej “Drew”, duke e kombinuar me një palë çorape të së njëjtës ngjyrë.

Dhe duket se Hailey Baldwin ia ka arritur më në fund, të bindë bashkëshortin e saj të heqë mjekrën, pasi e ka shprehur hapur se e urren! Justin dukej ai i kohëve të shkruara, teksa kishte fshehur flokët e gjata, pas kokës duke i kapur bisht dhe duke vendosur një kapele.

Tani sfida e rradhës për Hailey-n është ta bindë të presë flokët!