“HUMBA VETEN KUR IKE TI”/ Rozana Radi me pengun e mbetur: Ah sikur të kisha mundësi… (FOTO) – AlpeGossip
“HUMBA VETEN KUR IKE TI”/ Rozana Radi me pengun e mbetur: Ah sikur të kisha mundësi… (FOTO)

“HUMBA VETEN KUR IKE TI”/ Rozana Radi me pengun e mbetur: Ah sikur të kisha mundësi… (FOTO)

Këngëtarja shqiptare është ndjerë mjaft e mërzitur. Në një status në rrjetet sociale Rozana Radi ka rikujtuar fjalët e të atit të ndjerë që i thoshte kur e kishte pranë.

Ajo shpreh gjithashtu pengun që nuk ja thotë dot tashmë se e ka humbur veten ditën që babai i saj u largua nga jeta.

Jam e mërzitur për babain i cili më thonte të kisha kujdes për veten. Ah sikur të kisha mundësi të lajmjroja se e humba veten ditën kur ai u largua,”- shkruan Rozana në statusin e saj.

Statusi i Rozana Radit

Këngëtarja i ka humbur të dy prindërit e saj dhe herë pas here i kujton me anë të statuseve në rrjetet sociale.