DETAJET BËJNË DIFERENCËN/ Si të bëni vet byzylyk të bukur dore (VIDEO) – AlpeGossip
DETAJET BËJNË DIFERENCËN/ Si të bëni vet byzylyk të bukur dore (VIDEO)

DETAJET BËJNË DIFERENCËN/ Si të bëni vet byzylyk të bukur dore (VIDEO)

Ne look-un e një femre aksesoret janë detaji qe bëjnë diferencën, çdo veshje mund te zbukurohet duke luajtur me varëset, byzylykët, vathet etj. Akoma me mire nëse dëshirojmë te mbajmë aksesore origjinal te krijuar me duart tuaj. Sot po ju tregojmë se si te realizoni një byzylyk te bukur prej tyli ne pak minuta dhe pak shpenzime.