E AKUZUAN SE KISHTE BËRË OPERACIONE PLASTIKE/ “Shpërthen” KEQ Anxhela Martini (FOTO) – AlpeGossip
E AKUZUAN SE KISHTE BËRË OPERACIONE PLASTIKE/ “Shpërthen” KEQ Anxhela Martini (FOTO)

E AKUZUAN SE KISHTE BËRË OPERACIONE PLASTIKE/ “Shpërthen” KEQ Anxhela Martini (FOTO)

Para disa ditësh mjaftoi një foto e postuar në Instagram dhe fansat filluan me dyshimet e shumta duke komentuar formën e saj të çuditshme të fytyrës së fryrë.

Ndonëse kanë kaluar disa ditë pa reagim nga ana e Angela Martinit, ka qenë vetë modelja bukuroshe e cila me anë të një shkrimi të gjatë bashkangjitur një foto-je të publikuar së fundmi ka reaguar në lidhje me ngjarjen e cila u komentuar negativisht nga fansat.

“E vërteta është e dukshme teksa të gjithë bëjnë sikur janë perfekt dhe sikur shkëlqejnë në sytë e të tjerëve ndërsa unë jam pro realitetit. Tek e fundit unë jam realiste dhe me vlera”, shkruan Angela ndër të tjera.

Mëse e qartë se  bukuroshja e showbizz-it paska bërë ndërhyrje kirurgjikale në fytyrën e saj.

View this post on Instagram

Using this selfie to get the attention, I want to express some thoughts: Always eventually we can see the truth. People are creating false images about themselves. They look like don’t do any compromises, trying to fool everybody around. They look like having the best values and principles, and showing off with that in social media and public. When the truth comes out, people realizes everything is a big lie, no values, big compromises and no principles. And seeing that, you have a mixed feeling – satisfaction because the truth came out but also feeling sorry for them. I’m writing this because first of all I’m addicted to the truth and second of all, I realize that even the grass can look greener in another yard, be happy with your green grass! Funny is when you know this truth, but seeing other people around doing the same: selling themselves as amazing, as being good people, educated, with high principles level, showing out big achievements made by themselves and not being even helped by others (haha) , while others can look like superficial and easy, but actually having real values. 😉

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on