NËSE XHEMI SHEHU IKËN NGA “PORTOKALLIA”/ Kjo aktore është gati ti zërë vendin – AlpeGossip
NËSE XHEMI SHEHU IKËN NGA “PORTOKALLIA”/ Kjo aktore është gati ti zërë vendin

NËSE XHEMI SHEHU IKËN NGA “PORTOKALLIA”/ Kjo aktore është gati ti zërë vendin

Nuk donte të tregohej mendje madhe, por Delinda Disha mund ta bëjë shumë mirë punën e Xhemi Shehut në “Portokalli”.

Aktorja është treguar e sinqertë në një intervistë për emisionin “Thumb”, ku shprehet se mund ta zëvendësojë moderatoren nëse kjo e fundit nuk është më pjesë e programit të humorit:

“Në rast se Xhemi sezonin që vjen nuk është në Portokalli, do të bëjë diçka tjetër. Ty do të pëlqente të ishe në të njëjtën kohë edhe aktore dhe moderatore në Portokalli?”, e pyeti Aulona aktoren.

“Me modesti e them këtë gjë që them se e bëj shumë mirë”, tregon Dalina e cila më pas nis të bëjë humor sesi do të ishte prezantimi me Salsano Rrapin.

Delinda tha gjithashtu se në botën e artit ka shumë xhelozi, madje ka dëgjuar që ka dhe aktorë që kanë xhelozi seksin e kundërt:

“Për mua është e paimagjinueshme por ja që ndodh”, tha Delinda.

https://www.instagram.com/p/Byp4TMlAdWE/