KARANTINË NË BREZOVICË/ Ermal Fejzullahu zbulon pamjet nga brenda të vilës luksoze (FOTO) – AlpeGossip
KARANTINË NË BREZOVICË/ Ermal Fejzullahu zbulon pamjet nga brenda të vilës luksoze (FOTO)

KARANTINË NË BREZOVICË/ Ermal Fejzullahu zbulon pamjet nga brenda të vilës luksoze (FOTO)

Ermal Fejzullahu, bashkë me familjen e tij, është karantinuar prej kohësh në vilën e tij në Brezovicë. Pamja dhe oborri është mbresëlënës, megjithatë së fundmi ai ka zbuluar edhe pamjet brenda shtëpisë. Mobilimi është pa dyshim mjaft elegant, ashtu si edhe shtëpia në qytetin e Prishtinës. Në të mbizotëron ngjyra e bardhë dhe kafe.

Me siguri familja e madhe e këngëtarit po kalon ditë shumë relaksuese në ajrin e pastër të Brezovicës.