MAJK NË NJË LIDHJE ME MISIN SHQIPTAR/ Ja FOTO që po bën xhiron e rrjetit, por që… – AlpeGossip
MAJK NË NJË LIDHJE ME MISIN SHQIPTAR/ Ja FOTO që po bën xhiron e rrjetit, por që…

MAJK NË NJË LIDHJE ME MISIN SHQIPTAR/ Ja FOTO që po bën xhiron e rrjetit, por që…

Jeta private e reperit të suksesshëm, Majk ka qenë vazhdimisht në vëmendje të mediave dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi. Kanë nisur zëra se Majk është në një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss Unuverse Kosova 2020”, Blerta Veseli.

Dyshimet lindën pasi dyshja ka frekuentuar vende të njëjta dhe përmes postimeve që kanë bërë në rrjete sociale bie në sy sfondi i ngjashëm.

Gjithashtu një foto e reperit u publikua në profilin e Blertës në Instagram me mbishkrimin “Hacked”, por që u fshi pak kohë më pas.

Megjithatë dyshja ende nuk ka reaguar publikisht për lajmet prandaj na mbetet të presim për të mësuar nëse zërat për një lidhje janë të vërteta apo jo.