SHQIPJA NË NJË ROMANCË ME MEVLANIN JASHTË “PËRPUTHEN”? Zbulohet ç’po kurdis dyshja (FOTOT) – AlpeGossip
SHQIPJA NË NJË ROMANCË ME MEVLANIN JASHTË “PËRPUTHEN”? Zbulohet ç’po kurdis dyshja (FOTOT)

SHQIPJA NË NJË ROMANCË ME MEVLANIN JASHTË “PËRPUTHEN”? Zbulohet ç’po kurdis dyshja (FOTOT)

Ndonëse prej disa javësh është përjashtuar nga “Përputhen”, Shqipja vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara. Mbrëmjen e djeshme Shqipja i habiti të gjithë me një postim në Instagram ku shfaqej krah Mevlanit.

Dyshja kishin dukeshin shumë të afërt dhe me postimin e saj Shqipja nxiti thashethemet se mes tyre ka nisur një romancë jashtë “Përputhen”.

“Erdhi arushi te personi i duhur se kishte ngatërruar adresë”, shkruan ajo krah fotos.

Mirëpo me postimin e rradhës, Shqipja ka zbuluar se në fakt me Mevlanin është takuar për një projekt.

“Së shpejti”, shkruan ajo krah videos duke lënë të kuptohet se do ta shohim në klipin e rradhës të Mevlanit, pasi siç dihet konkurrenti i “Përputhen” është këngëtar dhe ka realizuar disa klipe.