FOTO NGA DARKA PRIVATE/ Vjollca Hoxha feston 50 vjetorin e ditëlindjes – AlpeGossip
FOTO  NGA DARKA PRIVATE/ Vjollca Hoxha feston 50 vjetorin e ditëlindjes

FOTO NGA DARKA PRIVATE/ Vjollca Hoxha feston 50 vjetorin e ditëlindjes

Presidentja e Top Media, Vjollca Hoxha feston sot ditëlindjen e saj dhe ky vit përkon me një përvjetor të rëndësishëm. Hoxha mbush sot 50 vjeç dhe siç kemi mundur të shohim nga një sekuencë videoje në Instagramin e të bijës, Lorit, ka zgjehdur që festimet e para të jenë normalisht me familjen dhe fëmijët e saj.

“Buzëqesh gjithmonë ma”, shkruan vajza e saj e madhe nën foton e buzëqeshur të së ëmës e cila duket vërtet kaq bukur ndërsa qëndron pranë tortës e qirinjve më numrin 50.

Nuk dihet nëse familja Hoxha ka zgjedhur të darkojë në një restorant në kryeqytet apo nëse kanë udhëtuar diku jashtë për këtë festë kaq të rëndësishme për ta.