“KA ARDHUR KOHA QË MOS TA MBAJMË MË SEKRET”/ Dedikimi special i Turit për Orinda Hutën (FOTO) – AlpeGossip
“KA ARDHUR KOHA QË MOS TA MBAJMË MË SEKRET”/ Dedikimi special i Turit për Orinda Hutën (FOTO)

“KA ARDHUR KOHA QË MOS TA MBAJMË MË SEKRET”/ Dedikimi special i Turit për Orinda Hutën (FOTO)

Tre vite më parë Orinda dhe Turjan Hysko kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Çifti festuan me një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP.

Sot Turi ka publikuar dy foto nga dita e tyre e veçantë, së bashku me një dedikim romantik për Orindën duke uruar përvjetorin e tyre të martesës.

“Ja pra Orinda ka ardhur koha qe mos ta mbajme me sekret! Le ta themi publikisht qe ne te dy kemi 3 vite martuar… Gezuar shpirt!
Per 97 vitet e tjera mbaj pergjegjesi qe do te dua, pastaj nuk i dihet jetes! Ka qene nje dite magjike sepse kishte shume dashuri brenda, sepse ishte dhe do mbetet dita jone! Te dua”, shkruan Turi.