Dikur shokë të ngushtë/ Faton Shoshi flet për përçarjen me reperin e famshëm shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
Dikur shokë të ngushtë/ Faton Shoshi flet për përçarjen me reperin e famshëm shqiptar (FOTO)

Dikur shokë të ngushtë/ Faton Shoshi flet për përçarjen me reperin e famshëm shqiptar (FOTO)

Pas bashkëpunimit për hitin më të suksesshëm të kësaj vere që lamë pas, “Merri merri”, reperi i njohur Buta mori një vendim të rëndësishëm për karrierën e tij.
Nëpërmjet një postimi në Instagram, ai njoftonte për ndërprerjen e kontratës me “Nesër Music”, menaxher i së cilës është Faton Shoshi. Megjithëse nuk dha asnjë arsye për prishjen e marrëdhënieve, menaxheri i vipave, Faton Shoshi, ka folur për herë të parë për përçarjen mes tyre.

“Unë i lë artistët të lirë, të bëjnë çfarë të duan dhe kur nuk shkon bashkë atëherë ndahen rrugët.”- ka thënë Fatoni teksa ishte i ftuar në emisionin ‘Nin’.