Ish-gruaja seksi e Xhemailit: Rrija mbyllur, i thashë stop! (Libri që mund të trondisë futbollin) - AlpeGossip
Ish-gruaja seksi e Xhemailit: Rrija mbyllur, i thashë stop! (Libri që mund të trondisë futbollin)

Ish-gruaja seksi e Xhemailit: Rrija mbyllur, i thashë stop! (Libri që mund të trondisë futbollin)

Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemaili, Erjona ka treguar për herë të parë detaje nga ndarja me futbollistin.

E ftuar në emisionin “Top Show Magazine” bukuroshja tregoi se si ishte njohur me futbollistin, madje edhe jetën që kishte pasur brenda mureve të shtëpisë.

Teksa tregon se Xhemailii ishte prezantuar si fillim si gazetar, Erjona tha se ishte dashuri me shikim të parë.

Mes të tjerash ajo tha se gratë e shumë futbollistëve nuk janë të kënaqura në shtrat me burrat e tyre, ndërsa shtoi se shumë prej tyre edhe tradhtojnë.

Ajo tha se gjatë viteve që ka qenë me të ndihej si “në kafazin e artë”.

“Sigurisht që Kampionati Europian më dha një bum, por edhe para kësaj unë kam qenë e njohur dhe kam marrë oferta për modeling. Por kur isha e martuar nuk kam pranuar të punoj sepse isha si në një kafaz të artë. Kisha lekë por nuk isha e lumtur, atëherë bëra zgjidhjen siç u raportua në media”,- rrëfen ajo.

“Sigurisht që Kampionati Europian më dha një bum, që u pa në krejt botën. Por edhe para kampionatit kisha shumë oferta të ndryshme për programe në Itali, por unë i refuzoja. Por tani që jam lirshëm, mund ti bëjë. Isha si i thonë në Itali, në një ‘kafaz të artë’. Ishin lekët, por gjëra të tjera nuk mund të kishte që mund të jepte kënaqësi në zemër. Leku s’të jep lumturi. Atëherë bëra zgjedhjen siç doli edhe në gazeta.

Tek Xhamaili vajta me qejf, por kur je e dashuruar njeriu bën shumë gjera dhe më pas thotë; pse i bëra. Kam refuzuar shumë për karrierën time. Asnjë kontratë që më propozonin nuk e pranoja, pasi e para e punës ishte dashuria. Një shkak për ndarjen ka qenë edhe fama që unë mora në Europianin e 2016, ai u ndje xheloz sepse të gjitha gazetat po shkruanin për mua. Nuk dinë të bëjnë asnjë bisedë. Unë nuk dua më futbollist! Futbollin e përjashtoj për momentin. Gratë që ndahen nga futbollistët, po shpëtojnë. Ata dinë vetëm të rrinë në Instagram e të kërkojnë gra”,- tha Erjona