NUK E DIMË Ç’NDODHI/ Por Rudina Magjistari u shfaq sot në ekran me një tjetër look dhe na pëlqeu! (FOTO) – AlpeGossip
NUK E DIMË Ç’NDODHI/ Por Rudina Magjistari u shfaq sot në ekran me një tjetër look dhe na pëlqeu! (FOTO)

NUK E DIMË Ç’NDODHI/ Por Rudina Magjistari u shfaq sot në ekran me një tjetër look dhe na pëlqeu! (FOTO)

Rudina Magjistarin, moderatoren bjonde të emisionit të pasdites në “Tv Klan” jemi mësuar ta shohim gjithmonë me të njëjtën pamje.

Ajo preferon flokët e drejtë dhe të shtrirë, mirëpo nuk e dimë ç’ndodhi sot që moderatorja vendosi të bëjë një ndryshim.

Në puntatën e ditës së sotme, Rudina është shfaqur me një pamje të re me flokët kaçurela dhe duhet të falenderojmë atë që i mbushi mendjen për këtë ndryshim, pasi ky model flokësh i shkon shumë!

Moderatorja ka ndarë me ndjekësit foton e look-ut të ri në Instagram, duke kërkuar mendimin e tyre.

Në postim kanë vërshuar komentet pozitive duke e komplimentuar Rudinën për “guximin” dhe ndryshimin e pamjes sot.

Presim ta shohim edhe në ditët në vazhdim me të tjera pamje që e bëjnë moderatoren të duket tepër e ëmbël.

View this post on Instagram

Yes or No? ☺️

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on