“Nuk janë boçe hashashi mi non jo”, Ija e Besit shfajësohet duke na treguar foton EPIKE – AlpeGossip
“Nuk janë boçe hashashi mi non jo”, Ija e Besit shfajësohet duke na treguar foton EPIKE

“Nuk janë boçe hashashi mi non jo”, Ija e Besit shfajësohet duke na treguar foton EPIKE

Ija e Bes Kallakut tashmë është një “personazh” që mund të quhet pa “frikë” VIP në vendin tonë.

Mjaftoi një llogari në rrjetin social ‘Instagram’, dhe Ija mori “dhenë” me fotot e saj të përditshmërisë që zor të mos ia pëlqesh.

Ajo madje tregon me anë të fotove të saj shumë gjëra nga e përditshmja e saj.

Momente nga gatimi, apo edhe nga pastrimi i shtëpisë.

Në foton e fundit ajo deklaron me humor se po pastron ullinjtë dhe jo hashash, sepse nga fotoja kushdo mund të mendojë që ajo po pastron … hashash (NDOSHTA).

Por jo, Ija po bëhet gati për të përgatitur pjesën tjetër të dimrit, kështuqë na ka shoqëruar këtë mbrëmje me këtë foto.

Përgatiti: AlpeNews.al