DUA LIPA BËN VEPRIMIN E PAHIJSHËM NË LAS VEGAS/ Merr vëmendjen e mediave të huaja (FOTO) – AlpeGossip
DUA LIPA BËN VEPRIMIN E PAHIJSHËM NË LAS VEGAS/ Merr vëmendjen e mediave të huaja (FOTO)

DUA LIPA BËN VEPRIMIN E PAHIJSHËM NË LAS VEGAS/ Merr vëmendjen e mediave të huaja (FOTO)

Dua Lipa ka shfaqur linjat në kombinimin e ngjyrave të verdhë dhe të zezë, derisa dha koncert në Las Vegas.
Këngëtarja tregoi format natën e së enjtes e  dukej atraktive në veshjen dyngjyrëshe në Las Vegas, shkruan DailyMail.

Ylli i hitit “New Rules” dukej e mahnitshme në pjesën e sipërme pa sytjena kurse poshtë me minifund.

Ajo performoi me një palë atlete në skenë, teksa dha një nga shfaqjet e saj më të mira.

Duke qëndruar në skenë, këngëtarja u tha fansave të saj: Dua të krijoj një mjedis vërtet të sigurt për të gjithë ne që të argëtohemi. Dua që të gjithë të kërcejmë.

Në një moment, këngëtarja habit duke ngritur gishtin e mesit në mes të performancës.