ARDIAN BUJUPI ËSHTË REHAT FARE/ Tatuazhi i ri i këngëtarit çudit ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
ARDIAN BUJUPI ËSHTË REHAT FARE/ Tatuazhi i ri i këngëtarit çudit ndjekësit (FOTO)

ARDIAN BUJUPI ËSHTË REHAT FARE/ Tatuazhi i ri i këngëtarit çudit ndjekësit (FOTO)

Ardian Bujupi u ka treguar ndjekësve të tij në Instagram, tatuazhin më të ri që ka bërë së fundi.

Përmes një fotoje, këngëtari shqiptar ka treguar tatuazhin e ri që është një shkrim në gjuhën turke: Rahat.

Po, po, nuk e lexuat gabim! Rahat vjen nga turqishtja dhe ka kuptim edhe në shqip, “rehat”.

Nuk e dimë në çfarë kuptimi e ka përdorur këngëtari fjalën, pasi fansat kanë nisur të dyshojnë.

“Jam single dhe kjo është më rehat?” , i shkruan një fans.

“A po mendon me gjithë mend që të të lënë çikat rehat?”, i shkruan një tjetër.

Cili të jetë kuptimi i vërtetë?

View this post on Instagram

RAHAT

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on