Sara “FAJËSON” Lorin për detajin në foton e vet. Lori i kundërpërgjigjet: Asgjë nuk është… – AlpeGossip
Sara “FAJËSON” Lorin për detajin në foton e vet. Lori i kundërpërgjigjet: Asgjë nuk është…

Sara “FAJËSON” Lorin për detajin në foton e vet. Lori i kundërpërgjigjet: Asgjë nuk është…

Sara Hoxha dhe partneri i saj Ledion Liço së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Dasma do të zhvillohet më datë 11 gusht në një ceremoni madhështore në Como, Itali.

Këto ditë bukuroshja Hoxha ka nisur edhe festimet për festën e beqarisë. Së bashku me motrën e saj Lori dhe disa mikesha, 22-vjeçarja ndodhet në ishujt grekë duke shijuar disa kohë pushimi. Ajo ka publikuar një foto së fundmi ku shfaqej me një mikeshën e saj.

Përveç komplimenteve të shumta, detaji që fiksoi të gjithë ndjekësit ishte një pirun i varur mes këmbëve të Sarës dhe menjëherë filluan komentet në rrjetet sociale.

Por për këtë detaj që folën të gjithë, Sara ka fajësuar motrën e saj Lorin së cilës i tha në një foto që publikoi ditën e sotme: “Vetëm pirunin sma hoqe dot se…”

Ndërsa Lori i thotë se asgjë nuk është rastësore. Pra mos vallë Sara e ka lënë kastile atë pirunin aty?