Noizy poston foton me Florian Markun, shihni si e ngacmon Oriola Marashi kampionin: A është i… (FOTO) – AlpeGossip
Noizy poston foton me Florian Markun, shihni si e ngacmon Oriola Marashi kampionin: A është i… (FOTO)

Noizy poston foton me Florian Markun, shihni si e ngacmon Oriola Marashi kampionin: A është i… (FOTO)

Kickbox-eri i famshëm shqiptar, Florian Marku, mori një fitore të rëndësishme, në një atmosfetë të jashtëzakonshme në Linz të Austrisë, ndaj kundërshtarit boshnjak Dzevad Mutfiç. Mes shumë shqiptarëve të pranishëm në arenën e Linzit në Austri, ku Florian Marku triumfoi mbrëmjen e kaluar ishte edhe Noizy.

Marku u ngjit në ring i shoqëruar nga Noizy, i cili interpretoi një nga këngët e tij, ndërkohë që ishte mbështetësi numër një i kickboxer-it shqiptar. Noizy ka postuar një foto me Florianin ku shfaqen të dy duke qeshur sepse reperi i ka thënë kampionit shqiptar se sa të madhe e ka kokën dhe në komentet e shumta, ne të intv.al na zuri syri komentin e modeles seksi Oriola Marashit, tashmë edhe pjesë e OTR-së.

“Bukur, a është i gjatë? LOL” ka shkruar Oriola Marashi në foton e postuar nga Noizy, por ky i fundit nuk ia ka kthyer ende komentin. Me siguri i ka shkruar në privat…