AMELI E RELAKSUAR DHE E LUMTUR/ Miriam Cani tregon EMOCIONET për ditën e parë të kopshtit (FOTO) – AlpeGossip
AMELI E RELAKSUAR DHE E LUMTUR/ Miriam Cani tregon EMOCIONET për ditën e parë të kopshtit (FOTO)

AMELI E RELAKSUAR DHE E LUMTUR/ Miriam Cani tregon EMOCIONET për ditën e parë të kopshtit (FOTO)

Vajza e vogël e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt rritet dita ditës .

Miriami të gjithë kohen i ka  kushtuar me gjithë përkushtimin rritjes së Ameli. Dhe duket se është e lumtur me botën e saj.

 Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku së fundmi ka publikuar një fotografi me bukuroshen e saj Amelinë.
E ëmbëla  Ameli sot fillon ditën e parë të kopshtit, mami Miriam duket shumë e emocionuar për këtë moment të rëndësishëm:

Dita jone e pare ne Kopsht
Emocionet e mia nisen shume dite e jave me pare nderkohe qe Ameli sot ishte totalisht e relaksuar dhe u lumtura pa mase
Fillim te mbare te gjithe femijeve