Tapë të pirë e s’u mbajnë këmbët, këto janë fotot që mbretëresha s’duhej të shikonte kurrë – AlpeGossip
Tapë të pirë e s’u mbajnë këmbët, këto janë fotot që mbretëresha s’duhej të shikonte kurrë

Tapë të pirë e s’u mbajnë këmbët, këto janë fotot që mbretëresha s’duhej të shikonte kurrë

Vetëm pak ditë pas dasmës përrallore të princ Harry dhe Meghan fotografi i vip-ave Max Butterworth ka vendosur të trazojë ujërat.
Së fundmi ai ka bërë publike një album të realizuar nga viti 2005 deri në 2008-ën ku shfaq anën e errët të personazheve të famshëm.

Ato që menjëherë janë bërë virale duke ngritur shqetësime edhe tek familja mbretërore i përkasin Kate Middleton, Princ William dhe Harry

Fotot bardhë e zi i shfaqin teksa dalin nga një klub nate krejtësisht të dehur me një pamje jo fort të këndshme në fytyrë ndërsa përpiqen të zënë vend në taksi ndërsa Harry mundohet të qëndrojë i qetë e të mos godasë ndonjë paparac në fytyrë.