E keni parë elegante dhe me stil por ja si dukej Rudina Dembacaj dikur mbipeshë, nuk do ta njihni! (FOTO) – AlpeGossip
E keni parë elegante dhe me stil por ja si dukej Rudina Dembacaj dikur mbipeshë, nuk do ta njihni! (FOTO)

E keni parë elegante dhe me stil por ja si dukej Rudina Dembacaj dikur mbipeshë, nuk do ta njihni! (FOTO)

Aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj është e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” ku për herë të parë ka zbuluar disa foto nga koha kur ajo nuk ishte e famshme dhe nuk kishte këto super linja trupore që ka sot.
Rudina tregoi se dikur ishte mbipeshë, peshonte 89 kile teksa në ekran u shfaqën disa foto të saj.

“U mblodhëm në fshat te xhaxhai dhe çunat e xhaxhallarëve donin të laheshin se ishin lodhur. Unë i thashë 5 minuta vetëm trupin do laj. ‘Trupin? Flini burra se s’lahemi sonte’, tha xhaxhai im”, tregoi Rudina duke qeshur