MIQËSI E VEÇANTË/ Flor Mumajesi publikon super foton me djalin e Ardit Gjebreas – AlpeGossip
MIQËSI E VEÇANTË/ Flor Mumajesi publikon super foton me djalin e Ardit Gjebreas

MIQËSI E VEÇANTË/ Flor Mumajesi publikon super foton me djalin e Ardit Gjebreas

Këngëtari mjaft i pëlqyer nga publiku shqiptar i cili triumfoi  gjatë vitit 2018, Flor Mumajesi ka publikuar mbrëmjen e djeshme në profilin e tij të Instagramit një foto mjaft të veçantë.

Në të shafqet së bashku me djalin e moderatorit të njohur Ardit Gjebrea e të dy duken të afërt me njëri tjetrin duke reflektuar miqësinë ndër vitie.

Me ngjyra bardhezi dhe e në sfond një makinë të vjetër, fotoja duket edhe mjaft artistike.

/AlpeNews.al