“SYNETLLËQE DHE VARRIME”/ Xhensila Pere i jep përgjigjen e papritur fansit që e ngacmon për… (FOTO) – AlpeGossip
“SYNETLLËQE DHE VARRIME”/ Xhensila Pere i jep përgjigjen e papritur fansit që e ngacmon për… (FOTO)

“SYNETLLËQE DHE VARRIME”/ Xhensila Pere i jep përgjigjen e papritur fansit që e ngacmon për… (FOTO)

Sharmit dhe bukurisë së vajzave të famshme të showibizz-it nuk mund ti rezistojë askush dhe fansat si gjithmonë janë prezent me reagimet e tyre në çdo moment.

Këtë herë ka qenë Xhensila Pere e cila ka treguar në publik në disa mesazhe që ka marrë nga një fans.

Mesazhet janë në gjuhën turke, teksa bukuroshja e showbizz-it është fiksuar mbi një fjalë që i ka shkruar fansi, pikërisht fjalës “varim ben” .

“Jo vllai, nuk bëj varime. Vetëm dasma e gëzime familjare, max dhe ndonjë synetllëk”, shkruan Xhensila si mbishkrim të fotos së postuar në Instastory.

Me siguri po qeshni