MOTRA E TIJ MARTOHET/ Ylli Limani do t’ju prekë zemrat me fjalët që i dedikon (FOTO) – AlpeGossip
MOTRA E TIJ MARTOHET/ Ylli Limani do t’ju prekë zemrat me fjalët që i dedikon (FOTO)

MOTRA E TIJ MARTOHET/ Ylli Limani do t’ju prekë zemrat me fjalët që i dedikon (FOTO)

Vetëm pak minuta më parë, këngëtari i hiteve “Prej se jena nda”, “Harrom” etj, Ylli Limani, ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram disa foto ku tregon se motra e tij, Hana, po martohet.

Ylli ka publiuar foto nga dasma e të motrës, ku shfaqet duke i puthur dorën dhe krahas postimit, ka bërë urimin special që me siguri ka prekur zemrat e të gjithëve:

“Nga një motër e kujdesur në një grua të adhurueshme: Hana, e dashur motër, je më e mira. Urime martesa me Lorentin, ju dua”.- shkruan Ylli në postim.