KEJVINA KTHJELLA “ÇMEND” NDJEKËSIT/ Fustani i zi i tregon më shumë seç duhet (FOTO) – AlpeGossip
KEJVINA KTHJELLA “ÇMEND” NDJEKËSIT/ Fustani i zi i tregon më shumë seç duhet (FOTO)

KEJVINA KTHJELLA “ÇMEND” NDJEKËSIT/ Fustani i zi i tregon më shumë seç duhet (FOTO)

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Ajo ka marrë gjithmonë vëmendje për paraqitjen e saj, por gjithashtu edhe për jetën personale. Ish-velina është shumë e ndjekur në Instagram, ku shpesh ndan momente nga përditshmëria e saj, dhe sigurisht nuk mungojnë as foto mjaft provokative.

Së fundmi, Kejvina ka postuar një tjetër foto që ka marrë sërish vëmendjen e ndjekësve të saj. E veshur me një fustan të gjatë të zi me dekolte të hapur, Kejvina i ka lënë pak vend imagjinatës duke nxerrë në pah asetet trupore. Ndërkohë, nuk kanë munguar as komentet e shumta të ndjekësve. “Nuk ka asnjë më të bukur se ty” i ka shkruar një fans modeles.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on