BAST EDHE NË SEKS/ Burri vdes në raundin e … – AlpeGossip
BAST EDHE NË SEKS/ Burri vdes në raundin e …

BAST EDHE NË SEKS/ Burri vdes në raundin e …

Një burrë i njohur me emrin Davey ka vdekur gjatë një marrëdhënie seksuale.

Me të dashurën e tij, vunë bast se cili mund të bëj më shumë raunde në seks.

Siç raporton ‘The Guardian’, Davey ishte me origjinë nigeriane nga vendi i quajtur Lagos.

Ai dhe e dashura e tij vunë bast 140 dollarë dhe përfunduan në një hotel ku edhe filluan lojën. Por në raundin e gjashtë burri ka mbetur i pavetëdijshëm dhe ka ndërruar jetë.

Pas njoftimit në polici, trupi i pajetë është dërguar për ekzaminim.