Samanta Karavella flet hapur, tregon eksperiencën më të çuditshme SEKSUALE – AlpeGossip
Samanta Karavella flet hapur, tregon eksperiencën më të çuditshme SEKSUALE

Samanta Karavella flet hapur, tregon eksperiencën më të çuditshme SEKSUALE

Këngëtarja e shumë hiteve dhe shumë e dashur nga publiku, Samanta Karavella ka qenë në vëmendjen e mediave si për anën profesionale, ashtu edhe për jetën private për të cilën gjithnjë është treguar e rezervuar.

Samanta ishte e ftuar sot në rubrikën 60 sekonda të “Prive” ku iu përgjigj pyetjeve si për muzikën, ashtu edhe pyetjeve personale.

Pyetja e fundit për Samantën ishte të tregonte eksperiencën më të çuditshme seksuale. “A nuk mbaroi koha? U bënë 60 sekonda më duket”, u shpreh këngëtarja ndërsa gazetari i tha se ka akoma edhe pak sekonda. “Asgjë që nuk është e zakonshme”, iu përgjigj pyetjes Samanta.