DIV-a shqiptare “djeg” plazhet e Barcelonës dhe çmend meshkujt me superformat e saj – AlpeGossip
DIV-a shqiptare “djeg” plazhet e Barcelonës dhe çmend meshkujt me superformat e saj

DIV-a shqiptare “djeg” plazhet e Barcelonës dhe çmend meshkujt me superformat e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka filluar pushimet sërish. Ajo është fotografuar duke pushuar në një jaht në brigjet e Barcelonës, ku pranë janë dhe disa miq.

27-vjeçarja ka bërë shpesh herë pushime në det gjatë kësaj vere dhe ka treguar se linjat trupore mbeten të përsosura.

E veshur me bikini të verdha, ajo duket se po relaksohet nën rrezet e diellit.

Nuk dihet nëse pranë këngëtares është dhe i dashuri Andrew, me të cilin u fotografua në skena intime para pak kohësh.