CONCHITA KTHEHET NË MASHKULL/ Po i çmend vajzat me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
CONCHITA KTHEHET NË MASHKULL/ Po i çmend vajzat me pamjen e re (FOTO)

CONCHITA KTHEHET NË MASHKULL/ Po i çmend vajzat me pamjen e re (FOTO)

Fituesi i “Eurovision 2014”, Thomas Neuwirth, i njohur nga të gjithë si Conchita Wrust, tërhoqi vëmendjen e botës me pamjen e tij me flokë të gjatë dhe mjekër të zezë, duke u kthyer në personazhin më të komentuar.
Duket se atij i pëlqen shumë të luajë me pamjen, saqë në videoklipin e fundit Conchita është shfaqur si mashkull.

Me mjekër të bardhë dhe flokët e prerë shkurt, ai duket shumë simpatik dhe vajzat po çmenden nga pamja e tij, duke e komplimentuar në rrjete sociale për lookun e ri.