E DIELA E FAMILJES/ Ami publikon VIDEO nga pushimet, shikoni momentin EPIK të Joelit – AlpeGossip
E DIELA E FAMILJES/ Ami publikon VIDEO nga pushimet, shikoni momentin EPIK të Joelit

E DIELA E FAMILJES/ Ami publikon VIDEO nga pushimet, shikoni momentin EPIK të Joelit

Dita e dielë është dita e familjes dhe rrjedhimisht është një nga ditët më të lumtura. Sot Ami ka ndarë në rrjete sociale dy video teksa po shijojnë rrezet e diellit në një pishinë me djalin e saj Joelin.

Ajo që na ra në sy është Joeli i cili me veprimet e tij fëminore shkakton të qeshura. Ndoshta Joeli do të jetë Ermali i ardhshëm dhe shumë mirë do bënte./AlpeNews.al/